| FulgerThunder a întrebat:

am o problema la televizor. L-am deschis azi sa ma uit si nu se mai vedeau culorile, doar alb si negru, care o fi cauza? Televizorul nu e plasma e un televizor normal mai marioc in spate.

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dacă nu e de la setări sau semnal atunci ai probleme cu decodorul de culoare din TV.

| K0sti a răspuns:

Vezi ca s-a jucat cineva pe la standarde sau la culori. Poate e pe NTSC. Trebuie sa fie pe PAL. Sau culorile sunt date pe minim.

| evilcookies a răspuns:

Vezi sa nu fie de la cablu din spate. Sau uita-te la meniu, poate a umblat cineva la culori. Eu zic sa vorbesti cu un specialist pe care cu siguranta nu-l vei gasi pe TPU.