| Marinutza123 a întrebat:

am o problema. nu am boxe cumparate la calculator am boxele lui si nu stiu unde sa bag mufa de la casti ca sa pot asculta muzica in casti! daca asi avea boxe cumparate asi putea asculta la casti sad. funda :*

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Bagi castile acolo unde bagi si boxele! Adica mufa verde! Daca ai laptop, ca vad ca va e lene sa spuneti ce calculator aveti, poate sa fie si neagra, nu neaparat verde! Dar are un semn de casti in dreptul ei!