| OfficialFallingStar a întrebat:

am o problema. mi-am deschis PC-ul cu gandul sa ascult muzica si... nu mai merg boxele. luminita de la ele e aprinsa, in priza sunt bagate, conectate la unitate sunt, asa ca nu mai stiu ce sa fac. dar am incercat si cu castile, dar nici la ele nu aud nimic. cine imi spune cum sa imi rezolv problema (nu cauza, dar cine vrea o poate spune) primeste o o fundita!

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Trimite-mi id-ul tau pe privat. happy

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Poate ca scuze nu stiu daca o sa explic bine
deci poate ca sunetul de la pc este pe mute adica acolo jos la bara de start in partea dreapta unde sunt toate iconitele alea cu ym ca esti conectat si etc
este si kestiuta aia cu volum...verifica acolo sau nu stiu unde mai poate fi aia de la sunet[volume] sorry macar am incercat sa-ti explic...
succes...byethinking xoxo

| Emmeii a răspuns:

Buna. Poate s`au ars. :-s.

| Alerim75 a răspuns:

Trebuie sa schimbi placa audio, probabil s-a ars