| MaSt3rUl a întrebat:

Am o problema la telefon nu vrea sa dispara semnu ala care zice ca castile sunt conectate si eu castile nu le am bagate si nu mai merge sonoru daca nu e conectate castile ce sa fac? Tot din cauza semnului este cauza.

Răspuns Câştigător
| TeddySykes a răspuns:

Uite care e faza: ii o problema cu castile. Un fir din interior este cu siguranta rupt.
Trebuie sa iti cumperi alte casti, sau daca iti plac astea pe care le ai, poti sa mergi la un magazin de reparat device-uri sau accesorii care se gasesc peste tot, iar omul respectiv ti le va repara in minim 1 zi, depinde cat de grava este chestia.
Da-le dracu, is stricate laughing