| Lazy a întrebat:

>Bunaam o problema. Nu pot privi filme pe UBS pe TV.Nu vrea sa le citeasca adica, scrie ca nu le gaseste sau cv de genu.Am inteles ca filmele trebuiesc transformate cumva printr-un player si mai apoi puse pe usb, dar nu stiu ce fel de player si in general daca exista asa player._( Help.

1 răspuns:
| Cornel320 a răspuns:

Uita-te in manualul televizorului si vezi ce format de filme suporta.Nu trebuie transformate cu nici un player.Si eu am facut la fel si nu stiam ce are, apoi am vazut ca televizorul nu suporta formatul filmului.