| miruna19c a întrebat:

Buna!
Am o problema si as vrea sa ma ajutati.
De un an de zile am probleme cu arhiva de pe Instagram (mentionez faptul ca am arhiva activata). Aceste probleme sunt in sensul ca se posteaza in arhiva doar primul story din ziua respectiva iar celelalte nu apar si trebuie sa ma deconectez din cont si sa intru iar ca sa apara, iar acest lucru este obositor.
Aveti idee de ce se intampla asta? Am incercat sa fac si alt cont dar se intampla la fel,
Un raspuns m-ar ajuta mult! Sunt foarte disperata, am contul din anul 2012 si chiar nu vreau sa pierd atatea amintiri.

1 răspuns:
| gherila a răspuns:

Baga un update