| DarkGren a întrebat:

Buna am o tableta E-Boda intelligence i100 si nu stiu cum sa ii fac root pentru a strege versiune veche de Adobe flash player. Am incercat tot felul de programe dar degeaba. Multumesc!

4 răspunsuri:
| BlackWidow200 a răspuns:

Ai putea să folosești King Root.
Această aplicație poți să o gasești pe Google, căutând,, King Root''. Este cea mai bună aplicație pentru root, asta am folosit-o și eu.

| DarkGren explică (pentru BlackWidow200):

BlackWidow200 cum ai reusit mie imi da Root Failed si imi spune sa Debloca bootloader și încercați din nou. Unde gasesc bootloader ca in setari nu e?

| BlackWidow200 a răspuns:

Chestia asta depinde și ce specificații ai de exemplu ce procesor și toate cele.Nu poți face root la orice tabletă sau telefon.

| DarkGren explică (pentru BlackWidow200):

Procesor Dual Core 1.2 GHz uite un link despre tableta: http://www.politicos.ro/......-4-kitkat/