Întrebare recomandată | Geo110 a întrebat:

Am o tableta Evolio si cand activez WI-FI-ul se dezactiveaza singur, ce ar putea avea?

Răspuns Câştigător
| Iedi42069 a răspuns:

Am avut si eu astfel de problema dar mai grava. E posibil ca sa fie virusata, eventual du-o la un service de incredere sau de unde ai luat-o ori trimite-o la firma respectiva(daca nu se poate face ceva). Daca vrei, poti sa ii dai un reset din bios(cauta pe net daca nu sti cum) si poate va merge, daca nici asa... probabil trebuie reinstalat software-ul, adica androindul(asta mi-au facut mie cei de la firma respectiva). Banuiesc ca poate fi si un bug dar nu stiu. Nu ma pricep chiar atat de mult. Mult noroc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai doi pumni si merge dupa! Glumesc, du tableta de unde ai cumpărat-o si repara ei mica probleme sau cei care repara telefoane (am uitat cum se numeste )

| Petru1123 a răspuns:

Du-te cu ea la service, e virusata sau cip-ul wireless e stricat.