| fffandreeea a întrebat:

Salut,am o tableta inainte imi mergea wifi-ul si acum cand il activez se dezactiveaza singur, ce sa fac? Funda!

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Poate fi o problema software sau hardware, incearca un reset de fabrica. Daca face la fel insemna ca vrea service. Nu ai spus ce model ai. Te uiti pe net si vezi care e hiba, orice lucru are un punct slab, are un soft mai slab, trebuie inlocuit modulul wifi etc.

2 răspunsuri:
| fffandreeea explică:

Pe telefon si pc merge, pe tableta nu

| nosound871 a răspuns:

E problema cu wifi-ul nu cu tableta.Toate routerele wifi se strica la un moment dat.