| sabygaby a întrebat:

Buna am o tableta goclaver terra90 model tab 1921 si ma intrebam daca am posibilitataea sa pun un modem 3 g ( de preferat de la digi) daca functioneaza ca mi-ar fi de mare ajutor. Multumesc

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.ebay.co.uk/......1068055278
Undeva pe pagina, in jos, scrie: "External dongle 3G (supported)".
Aia inseamnaca merge dar avand microUSB nu stiu cum se poate face legatura. Poate doar cu un cablu adaptor:
http://www.altex.ro/cablu-adaptor-usb-a-micro-usb-b-hama-78426