| Alina0389 a întrebat:

Am o tableta VONINO magnet g 30. Am incercat sa-i dau hard reset dar nu îmi intră în recovery mode. Având instalată RED MDM nu pot intra in setări deloc și nu pot folosi nici o aplicație.
Va rog ajutați-mă, dați-mi o idee cum să o resetez la setările din fabrică.

3 răspunsuri:
| Alina0389 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Mie îmi apare doar 1sec.imaginea pe ecran și intră imediat în profilul administratorului, deci efectiv nu am timp sa intru in setări pentru că apare eroare și nu mă lasă să intru. Am încercat și trucul cu economisire energie și tot nu merge

| NeluSFU4432 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu