| AndreiDelaiasi a întrebat:

Salut, am o tabletă de la școală Vonino magnet c 50 și aceasta este este închisă, dar când o pui la încărcat și apeși butonul de power arată animație de pornire încontinuu. Am încercat să-i dau reset hard dar nu merge, vă rog am nevoie de ajutor.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cum i-ai dat reset hard?

| AndreiDelaiasi explică (pentru darrio2007):

Puton volum şi puton pornire apăsate în acelaş timp

| Wr3nch a răspuns:

Tableta are bootloop. Mergi cu ea la scoala sa o trimita la reparat. Ai incercat sa instalezi ceva ce nu trebuia?

| Tudy000 a răspuns:

Pai si totusi explica-ne de ce nu merge cu hard reset, macar a mers adica si-a facut hard resetul?
Vai de viata voastra ce tablete va da si scoala, holly ***, mai bine ramaneati la caiete si o sala de informatica sau un calculator al clasei...