| Sjdhdhdjdhdbbddndj a întrebat:

Bună, am o tableta vonino magnet G50 primita de la școală. Nu funcționează, nu se aprinde în întregime, Adică apare doar prima chestie cand apare ca se deschide și după nu își continua deschiderea, apare același lucru și se. Am încercat și hard reset cu power button si down button dar nu ma baga în niciun meniu. Va rog ajutați-mă!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Duo inapoi la scoala si spune le ca nu merge, nu umbla in ea nu o duce tu la reparat, aia nu este tableta ta este a scolii, daca o strici o platesti, asa ca duo maine sau cand mergi la scoala si dai o profesorului sau la secretariat si văd ei cum iti rezolva situatia.