| RiperruzAditz a întrebat:

Am pornit nu stiu ce scanare si mi-a descoperiat ca eu am o copie de windows iar tema nu imi mai ramane ( am windows 7 ). Cum as putea sa fac sa imi ramana tema pe care o selectez si sa nu imi dispara.

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Incearca REMOVE WAT (Cauta pe google) si va reveni la normal.

2 răspunsuri:
| AndreyIstetul a răspuns:

Buna. Vad ca ai ales deja castigatorul...
Probabil ca e bun si programul recomandat de JaJe, dar eu ti-as fi recomandat un repair windows. Totul ar vi revenit la normal.

| guardian18angel a răspuns:

Ti-a descoperit ca ai o copie de windows nelicentiata.

Singurele chestii pe care le poti face ar fi sa iti activezi windows-ul folosind o licenta valida, folosind instructiunile pe care ti le da windows-ul, daca citesti pe-acolo instructiunile, sau dai click dreapta pe my computer, apoi properties, si dai scroll in jos, sau... reinstalezi windows-ul si ai grija data viitoare cu ce scanari faci.