| StaiCaTrag a întrebat:

Am reinstalat windowsul si am instalat driverele dar nu stiu de ce cand vreau sa deschid o poza sau imagine se deschide foarte foarte greu oare e posibil sa nu imi fi instalat placa video? Si daca asta e problema cum vad daca am instalato sau nu? Va rog spuneti-mi orice raspuns conteaza!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In device manager te uiti, sau cel mai simplu, deschizi o fereastra de explorer, o tii cu mouse si o misti pe ecran, daca vezi ca merge greu, atunci s-ar putea sa fie placa grafica problema!

| StaiCaTrag explică (pentru anonim_4396):

Aa cu fereastra de explorer nu ma inteles ce e te-ai referit la internet explorer sau... daca vrei explica-mi te rog cum e chestia cu ea si cu cea device manager si unde pot gasi device manager-ul acela si ce este placa grafica nu ma instalat driverul de la placa video?