| Mihaelutsaa a întrebat:

Am Samsung Galaxy Mini S5570 de vreo 2 saptamani. Pana acum mi-a mers bluetooth`ul, iar acum dau sa-l activez si nu mai merge. Am incercat si acolo la wireless si retea, imi apare acolo " se activeaza... " dar nu, dupa cateva secunde imi apare iar " Activare Blth "
Ce ar trebui sa fac?
Dau funda.

2 răspunsuri:
| Mihaelutsaa explică:

S-a rezulvat. I-am dat format telefonului. Acum imi merge si wireless-ul. love struck

| cristinutzapopa a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu. Dupa cateva folosiri, nu imi mai porneste wifi-ul