| Rockat a întrebat:

Am Samsung star 2 și aproape tot timpul mi se încălzește foarte tare bateria. Din ce cauză sau ce ar trebui să fac cu el să nu se mai încălzească așa? Știe cineva un site cu teme Samsung Star 2?

Răspuns Câştigător
| 4rCk3y a răspuns:

Uite care e treaba si un prieten are acelasi tip de telefon si, la loat de nou si a auzit de la cineva ca trebuie sa il reformatezi de 3 ori ca sa tina bateria mai mult si ca sa nu se mai incalzeasca si daca nu merge asa, sa nu ai motiv de ingrijorare ca se poate rezolva in timp, Cat despre teme, nu stiu nimic.