| doraz a întrebat:

Buna,

Am schimbat mouse-ul vechi cu un trust mi-250 aproximativ la fel, adica l-am inlocuit pentru ca nu mai mergea rotita. Mentionez ca este vorba de mouse-uri optice cu fir. Uneori mi se muta cursorul pe ecran, nu executa comenzi, doar se misca din stanga in dreapta atat. Sau uneori doar de sus in jos (spre exemplu).
Se poate sa fie un keylogger instalat de vreo persoana de la distanta?
Am windows 7 si nu prea downloadez chestii de pe net, decat melodii cu youtube-mp3 si am primit cateva poze pe facebook si apoi le-am downloadat, de la o cunostinta.
Va rog sa-mi raspundeti, imi este cam teama sincer.

1 răspuns:
| bistrita1984 a răspuns:

Poate ai virusi fa-i un scan!