| Fetelefrumusete a întrebat:

Buna am schimbat pe facebook din limba romana in engleza si nu mai merge absolut nimic pe el cand vreau sa postez o poza sau ceva pe wall sau sa ma uit la mesaje sa accept cererile de prietenie, absolut nimic si nici limba n-o pot schimba. Cine ma ajut a primeste funda

1 răspuns:
| Aleexandraa12 a răspuns:

Incearca sa schimbi in romana. Daca nu sti:
Intri pe profilul tau si dai "despre" dupa... dai in josul pagini si scrie "Facebook © 2013 · Română" Dai si iti poti schimba limba. Daca asta doreai daca nu... Sper ca te-am ajutat :*