| alexa_7084 a întrebat:

Am descarcat in calculator manga( pentru cei ce nu stiu ce inseamna: sunt un fel de benzi desenate) si as vrea sa imi ziceti un program cu care as putea sa le deschid
ps: mia demult aveam unul cu un pinguin, cum se cheama acel program?

Răspuns Câştigător
| mikoto a răspuns:

Incearca cu Adobe reader.Cu el deschid reviste cu anime big grin

4 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Incearca XnView

| Miauti a răspuns:

Gresit! Inseamna ca nu e bine puse manga. De obicei si in cele mai multe cazuri mangaurile sant in format JPG sau PNG si se deschid normal. Cele care se deschid cu Adobe sant bagate de fanscaneri (cei care traduc) ca sa nu le bage pe situri de profil manga online

http://miauti.blogspot.ro/

| vanciurea a răspuns:

Incearca bsplayer, vlc, media player, realplayer, quictime player, divx player.trebuie sa mearca unul dintre
astea

| Vocaloid a răspuns:

PLSSSSSS imi dai si mie saitul depe care ai dwlandat? plsssssss sunt o mare fana manga plssss