| alexa_7084 a întrebat:

Am descarcat un fisier de tip RAR si as vrea sa il deschid dar nu imi merge in nici-un program cunoasteti voi unul?
Aveam inainte sa imi dezinstaleze windowsul un program cu un pinguin in fata unui cub stiti despre ce program e vorba? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| love4u a răspuns:

Incearca 7zip, descarca-l de aici : http://sourceforge.net/......e/download

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

WInRAR sau 7zip.Primul este trial de 40 de zile şi ultimul este un fel de WinRAR dar gratis.
Păi poate îi ceva de la linux că numa linuxu îi cu pinguini happy

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Descarcă programul Winrar