| lexyy a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare am si eu o camera web Armedia cu 6 leduri si 5mpx,intrebarea mea este,de ce nu o pot folosii pe skype? pe mess merge,dar pe skype. yoka,am facut orice,am intrat in control panel,i-am cautat drive si l-am instalat,orice,pe skyppe casuna aia unde scrie "suna cu video" este verdele ala proeminent,ca si cum as putea sa sun,dar cand dau click nu merge, imi apare o fereastra sa-mi cumpar chestii de la ei(publicitate)..nu stiu ce sa mai fac, dau funda!

1 răspuns:
| DavidOsam a răspuns:

Incearca sa suni pe skype dupa un restart la pc. Daca e folosita de alt program, camera web nu functioneaza.
De ex: dai web pe mess, inseamna ca doar pe mess poti da web in momentul respectiv.
Inchide orice alt program/site care-ti poate folosi web-ul si incearca.