| Ely3 a întrebat:

am si eu o intrebare >:". am un microfon Kong cu fir. Imi trebuie neaparat statie karaoke?

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu ai specificat seria modelului. Microfon pentru computer trebuie să fie de un anumit fel ( de regulă tip condensator cu preamplificare ), dacă este dinamic - la orice amplificator cu intrare de microfon. La amplificatoare cu intrare numai de linie - doar cu preamplificator sau mixer.

| popescu1 a răspuns:

Daca vrei la calculator da trebuie neaparat statie dar merge pus la DVDwinking