| daiana a întrebat:

Buna :] am si eu o intrebare, am un telefon nokia 7210 supernova, si atunci cand incerc sa-i trimit unei persoane un mesaj da eroare si apare pe ecran "Expediere mesaj nereusita.Verificati detaliile" pana acum ceva timp mergea sa trimit mesaje, dar acum apare acesta eroare. cine stie cum sa fac sa pot trimite din nou mesaje. dau fundita. multumesc

Răspuns Câştigător
| Stelutssa a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru'. Depinde pe ce retea esti, trebuie sa te duci cu telefonul si cu cartela la un magazin care sa aibea aseeasi firma ca si cartela(de ex:esti pe Vodafone, te duci la un magazin Vodafone). Ti-l face acolo, gratis. Sper ca te-am ajutat. Funda, pls:*:*

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Umbla la setarile pentru mesaje.Ai acolo ceva dezactivat.

| Stelutssa a răspuns:

Funda, pls:*

| Stelutssa a răspuns:

Mersi de funda:*

| overdrive a răspuns:

Ai incercat la mai multe persoane sa trimi mesajul? Poate respectiva persoana nu mai are spatiu liber in telefon pentru a mai primii si alte mesaje... Papa :*

| daiana explică:

Credit am, am 500 de mesaje, si ma oftic ca o sa le pierd pentru ca nu pot sa le expediez...

| daiana explică:

@darrio2007 ce crezi ca as putea avea dezactivat?

| onlytiff a răspuns:

Probabil nu mai ai credit.sau ai persoana respectiva trecuta cu #31#. mie asa mi s-a intamplat. altceva nu stiu, verifica astea.

| MaRia_1799 a răspuns:

Si eu am Nokia 7210 supernova! s-ar putea sa fi facut tu ceva de la setaribig grin intra pe setari si vezi care e problema!