| chocolatte a întrebat:

am un video facut cu telefonul nokia si l-am descarcat in PC si nu il pot vedea! Ce program trebuie instalat? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexaaaaa. a răspuns:

Eu le vedeam cu VLC media player.
http://vlc-media-player.en.softonic.com/

8 răspunsuri:
| MariuZ a răspuns:

Cauta SMplayer pe google. downloadeaza, instaleaza & enjoy. E un player la cere nu iti trebuie codecuri o sa iti deschida filmuletele de pe telefon. Bafta.

| antonia09 a răspuns:

Eu am softul de la Nokia direct. Asa vad eu filmuletele realizate cu celularul.
Nokia Player.

| DeeDee a răspuns:

Poate ca tu de codecuri ai nevoie, nu de un program anume.
Ar trebui sa ne spui macar ce extensie are, ca sa ne prindem. E. 3gp cumva?

| Alina a răspuns:

Incearca DVDPower

| gabryel a răspuns:

Buna. Incearca cu programul kantaris, e un program cu care poti vedea orice tip de format video inclusiv 3gp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce format este big grin
Daca e 3gp, cauti pe google un player special pentru 3gp.Sau daca ai codecurile bune (ca-lite codecs) le poti vedea cu mefia player classic. Daca este mp4 file la fel, cu media player clasic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

K-Lite codecs* :d

| Roxii a răspuns:

Cu windows media player