| pamPammmPam a întrebat:

1.Ieri mi-am cumparat un telefon Nokia C3-00 si nu imi merge internetul. Exista ceva setari care trebuie facute din telefon? (tinand cont de faptul ca am in optiunea activata internetul inclius).
2. Exista cumva vreun program care poate fi descarcat si instalat in calculator pentru a transmite datele prin bloetooth din telefonul acesta in calculator si invers? Multumesc happy

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Intri la setari/internet...(nu stiu exact cum e ca n-am Nokia) si dai sa faci cont de date. la punct de acces, nume utilizator si parola treci-wnw-, proxy- 010.252.001.062-, numar port 8080 si pagina de pornire http://m.webnwalk.ro