| Cristy94 a întrebat:

Am si eu o intrebare cam cat m-ar costa sa inlocuiesc ecranul de la smartphone (Samsung galaxy s) ...pentru ca mi s-a spart si nu mai merge...va rog frumos ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| ALXXXXXXXXXXX a răspuns:

Salut
Poi depinde daca e spart si touch screenul te costa unul nou original 4 mil jumate m-am interesat. dar nu merita nou nout mai bine iei unul secound hand iesi mai ieftin...
uita-te aici http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-touchscreen-samsung-galaxy-s.html

FUNDA? FUNDA? FUNDA?

| Cristy94 explică (pentru ALXXXXXXXXXXX):

Da...merci mult daca gasesti altele te rog anunta-ma... Dar, nu stii de montat se monteaza greu, trebuie un specialist?

| ALXXXXXXXXXXX a răspuns (pentru Cristy94):

Nu trebuie sa fi specialist eu le stiu monta demonta aproape orice e de telefoane dar trebuie sa ai surubelnita speciala pentru suruburi, dar daca nu ai desfacut niciodata eu recomand sa iti faca altul ptu ca tu s-ar putea sa rupi ceva in el si dupa aia bagi alti bani in telefon... gaseste pe cineva dar sa nu fie la service telefoane ca acolo t-e taxeaza la greu cineva care a mai desfacut ca de schimbat nu e greu in 4, 5 minute e desfacut schimbat si montat asta daca ai ce trebuie la el. cat despre Display cauta pe pagina asta http://www.okazii.ro/cautare/display+samsung+galaxy+s.html?autoc=write. DAR de unde esti?