| Nestydream a întrebat:

Am si eu o intrebare,cum fac ca USB-ul meu sa imi recunoasca telefonul,camera si stik-ul? Am incercat tot :-uninstall/reinstall usb,reinstall windows ultimate cu profesional,am instalat toate driverele legate de camera (Toshiba) si telefon (BlackBerry), am instalat tot ce tine de placa de baza de pe cd primit odata cu calculatoru, am dat update la toate porturile de usb.Va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa mai fac.

4 răspunsuri:
| IT4Ever a răspuns:

Eventual nu ar strica o verificae a conectivitatii usb...cu timpul se mai intrerup circuitele din cauza uzurii deci daca ai un amic electronist sau sa mergi la un service

| Nestydream explică (pentru IT4Ever):

Da sti care e faza ca bluetooth si mausul mi le recunoaste

| IT4Ever a răspuns:

Alt cablu ai incercat?

| Nestydream explică (pentru IT4Ever):

Nu dar si la camera si la telefon alte cabluri?