| Matilda_Evelyn_1992 a întrebat:

cum pot sa imi ascund like-urile date
pe facebook sa nu vada prietenii mei?

3 răspunsuri:
| R0MW4LD a răspuns:

Se poate. Intri la setarile contului apoi la ''Privacy'' (Confidentialitate). Acolo la sectiunea ''Who can see my stuff'' (Cine imi poate vedea continutul) Selectezi link-ul albastru din dreapta ''Use Activity Log'' (istoricul postarilor) unde vei gasi fiecare comment postare si/sau like pe care le-ai efectuat de la activarea contului de facebook. Mergi la continutul care te intereseaza iar in coltul din dreapta sus al fiecarei activitati poti seta vizibilitatea acesteia. Mult succes!

| KylerMuzaffer a răspuns:

Buna Matilda, Am si eu cont pe facebook si am incercat sa ascund like-urile si -am gasit nici o solutie ca sa pot sa fac lucrul acesta. happy

| AleFlory a răspuns:

Din cate stiu eu, nu poti