| numesiprenume0 a întrebat:

Cum fac sa ascund persoanele care imi reactioneaza pe Facebook la postari? Sa se vada doar prietenii comuni pentru altii. Ofer funda!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

N-ai cum (dacă sunt în lista de prieteni).
Văleeu, ai două gagici? Cred și eu că te ia cu toate transpirațiile. laughing
Sunt niște setări pe acolo, unde poți individualiza accesul la fiecare imagine.
Also, poti selecta persoanele care nu vor avea acces la imaginea respectivă. Și astfel, nu pot vedea nici likeurile/inimoarele etc