| Marius019930 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare daca am descarcat si am instalat un program de pe internet care nu e gratis imi poate veni bani pe factura de la internet chiar daca am dat accept la intamplare?
Se poate intampla asa ceva?

10 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Nu cred acum depinde si ce program ai instalat

| Danyelytha a răspuns:

Programul l-ai instalat?
Nu ti-a aparut o fereastra cu mai multe nume de carduri?

| Marius019930 explică (pentru Danyelytha):

Nu

| Marius019930 explică (pentru Danyelytha):

Java 32 bit jre de pe softtonic L-am instalat merge, nu mi-a aparut nici-o fereastra cu carduri

| costan a răspuns:

Daca ai cumparat un program de la provaiderul tau de internet cu siguranta vei gasi in factura suma respectiva, acum daca ai cumparat de pe net si ai dat datele tale de card cu siguranta iti vor retrage banii, si poate ne spui si ce program ai descarcat?

| Marius019930 explică (pentru costan):

Java 32 bit jre de pe softonic.com si nu am dat date de card nu am dat absolut nimic nici nume nici nimic si sunt abonat la rds rcs

| georgedanielc a răspuns:

Orce produs luat de pe net trebuie cumparat cu cardu.in rest nu trebuie platit nimic

| sdhashsah a răspuns:

DIn cate stiu eu nu.Ce program ai instalat?

| Turok90 a răspuns:

Cu sigurantă nu.

| Marius019930 explică:

Java 32 bit jre de pe softtonic