| DaffyDuck a întrebat:

Cand folosesc programul AVS Video Editor, si vreau sa postez pe YouTube un video,imi zice ca fisierul meu nu este acceptat.Mi s-a mai intamplat pe Windows Movie Maker, dar nu mai am nici o problema cu Windows Movie Maker, ca acum stiu ce sa fac pentru ca imi arata niste pasi despre cum sa fac un fisier acceptat.Cu AVS nu-mi arata.Cum fac sa fie un fisier acceptat pentru postat pe YouTube?
Multumesc, Anticipat si dau funda imediat!

3 răspunsuri:
| Yandel a răspuns:

Eu l-am salvat ca pentru Web si n-am avut abosolut nici o problema. Dai Produce - Web (e ultimul) - Flash - Iar aici in dreapta ai o lista, alegi FLV la calitatea pe care tu o vrei.
O alta problema ar fi lungimea filmului, mi se pare ca 15 min te lasa. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| DaffyDuck explică (pentru Yandel):

Nu gata nu mai am nevoie, imi trebuie AVS Video Convertor, acum il instalez. Apropo nu mi-ai fost de ajutor...

| DaffyDuck explică (pentru Yandel):

Acum am iar alta problema ...Ba da sunt plin de probleme cand e vorba de AVS, Cand vreau sa-mi selectez video-ul in AVS Video Converter, nu-mi apare acolo video-ul...Ce sa mai fac?