| yubireeterna a întrebat:

am si eu o intrebare.de curand mi-am facut un id de windows live messenger si am vurt sa-mi si descarc messengerul dar imi da versiunea asta nou de 2011. mie sincer nu-mi place cum sa fac sa pot instala o versiune mai veche.cand am instalat una mai veche imi zice ca alta versiune este disponibila si ca trebuie sa o descarc ca sa contiuni.helppp plz. fundita

1 răspuns:
| oioneko a răspuns:

FileHippo.com cauta messengerul acolo si ai sa vezi inainte sa dai download versiuni mai vechi.