| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu steamul de la cs.In primul rand nu stiu de ce cand ii dau sa mie se updateze imi merge bine si frumos pana la 30% dupa care se opreste.Am reinstalat steamul da aceeasi chestie. L-am lasat toata noaptea aprins ca am crezut ca dureaza mai mult si de dimineata cand ma uit era tot la 30%. Am mai citit pe alte forumuri care spuneau ca sa dezactivez firewallu da nu are nici un efect asupra lui...Va rog ajutati-ma.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| rain a răspuns:

Vezi daca ai destul spatiu pe hard-disk, sau pe partitia unde este instalat Steamul (De obicei partitia este C: )

Ca ultima solutie, poti reinstala windowsul.