| mazgaliciii a întrebat:

am si eu o intrebare...laptopul Lenovo ideapad g570 este bun de ceva? multam happy

9 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ca și configurație nu e strălucit, dar ca și soluție low cost este ok deoarece portabilele astea low cost ce sunt la noi nu sunt pentru gamming, ci pe post de înlocuitor al desktopului în caz de deplasare, în ciuda minciunilor comerciale cu care vin vânzătorii acestora.Succes

| laptopnews a răspuns:

Ce configuratie are? Teoretic e bun, dar depinde pentru ce il folosesti! Pune un link cu intreaga configuratie si da-ne mai multe detalii! happy

| DeyCj a răspuns (pentru laptopnews):

Eu am găsit asta:
http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=6190&review=lenovo+g570.De asta ziceam că nu e strălucit.

| laptopnews a răspuns (pentru DeyCj):

Modelul a venit cu mai multe configuratii, de asta intrebam. Conteaza mult tipul de activitate pentru care e folosit. Nu e un laptop de gaming, dar suporta si jocuri. Nu e un laptop multimedia, dar poti sa desfasori si astfel de activitati cu ajutorul lui. Daca nu primim mai multe detalii si un buget in care vrea sa se incadreze, e destul de greu sa ne dam cu parerea. happy

| mazgaliciii explică (pentru laptopnews):

Cum sa zic...sa tina locul pc-ului. adica sa pot face proiecte in el sa nu se strice repede adica sa tina ceva vreme....de asta am intrebat.l-am vazut intr-o revista si mi s-a parut dragut

| marculescumihai a răspuns:

Un link cv?

| mazgaliciii explică (pentru marculescumihai):

Nuci un link.am gasit intr-o revista si vroiam sa vad si alte pareri

| laptopnews a răspuns (pentru mazgaliciii):

Pai nu mai ai revista? Sa ne scrii macar cateva detalii din specificatiile tehnice?

| SpecialistIT a răspuns:

E un laptop ok, in banii aia.
Eu as cauta totusi un magazin serios, dar si ieftin, cum e Mediadot.
Poftim: http://www.mediadot.ro/......cs-freedos

Bafta!