| Națe_Emanuela_1991 a întrebat:

am si eu o intrebare. Mi-am facut contul de facebook de curand si am observat ca eu ca atunci cand dau la albume, nu am albumul - Fotografii din cronologie - si nu inteleg de ce, sau cum si ce sa fac sa imi apara si mie acest album! Help

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci,ca sa ai albumu' ala trebuie intai sa postezi ceva in cronologie.In cazl asta, postezi poze

| Națe_Emanuela_1991 explică (pentru anonim_4396):

Am postat o gramada si mi s-a si postat de catre prieteni. Asa am observat ca eu nu am albumul respectiv!

| Madutzza98 a răspuns:

Trebuie sa postezi poze in cronologie ca sa ai albumul

| Națe_Emanuela_1991 explică (pentru Madutzza98):

Am postat o gramada si mi s-a si postat de ctre prieteni... asa am observat ca nu am albumul!

| alma2013 a răspuns:

Trebuie sa postezi poze si sa ai si poze in care esti etichetata dar merge si doar cu pozele postate de tine

| Națe_Emanuela_1991 explică (pentru alma2013):

Multumesc! am si din alea. pozele in care sunt eu etichetata imi apar in - Poze cu tine - iar toate celalalte nu le pot vedea decat pe wall-ul meu!