| Alexaandruu a întrebat:

am si eu o intrebare mi-am luat de curand un leptop compac dar nu reusesc deloc sa deschid chestia aia ptr cd cum se poate desface ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| scr a răspuns:

Daca nu merge apasand pe butonul aferent, exista o gaurica pe langa buton; baga un ac mai gros acolo si impinge usor.

| Alexaandruu explică:

Tocmai ca nu este nici un buton, l-am cumparat nou, si eu deocamdata am ramas fara internet, o fi nevoie sa instalez Windows-ul? Dar el merge