| Florentina_Alina_1994 a întrebat:

am si eu o intrebare si sper din tot sufletul sa imi raspundeti! Am un telefon Nokia c3 si atunci cand vreau sa trag ceva din calc in el prin cablu de date nu imi apare nimic pe ecranul calculatorului... app folosesc nokia ovi suite pentru transfer(recent mi-am schimbat windowsul din vista in xp, iar la vista mergea fara nicio problema). Cine stie sa imi raspunda va roog dau funda!

1 răspuns:
| paulpaul25 a răspuns:

Pai nu stiu incearca sa reinstalezi programul sau sa bagi cablul intr-un alt USB! Daca nu reusesti, iti recomand un stick bluetooth si ai scapt de probleme!