| Derye a întrebat:

Am o intrebare: am auzit de un Nokia PC Suite care transfera date.
Eu am un telefon Nokia 2630 si ma gandeam ca as putea transfera niste fisiere, dat fiind ca nu am cablu USB!

Merge sa transfer?
As vrea si un mic ghid de utilizre al programului.

Răspuns Câştigător
| misshu a răspuns:

Pe www.nokia.com gasesti programul, conectezi telefonul prin BlueTooth...deci nu e mai simplu? apoi o sa intrii din programul respectiv in memoria telefonului...si o sa faci ce vreri tu

4 răspunsuri:
| sti a răspuns:

Poti descarca gratuit de pe idownload.ro Nokia PC Suite
http://www. idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile. php? cid=112&lid=1996

| Derye explică:

Am Bluetooth la telefon. Cred ca nu e de ajuns, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transferul prin pc suite se face prin cablu de date si bluetooth te indruma programul dupa ce l-ai instalat(atentie trebuie sa ai cablu de date sau bluetooth legate in calc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia PC Suite il poti download-a de pe site-ul www.nokia.com insa ca sa transferi fisiere intre telefon si PC iti trebuie neaparat cablu de date, sau o conexiune bluetooth.