| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Buna!
am si eu o mica problema sper sa ma puteti ajuta.
Am facut un video cu muzica ( gen mix care tine in jur de 30 minute ) si cand am incercat sa il pun pe youtube mi l-a sters spunand ca video-ul este prea mare, si nu inteleg de ce.
Pe youtube sunt videoclipuri si de 2 3 ore iar mie nu-mi mere sa il pun nici macar asta de 30 min.
Imi poate explica cineva de ce nu merge?
Promit funda.

Răspuns Câştigător
| DarkTheory a răspuns:

Dai click pe "Incarca video" pe urma in pagina urmatoare sub scrisul de a "selecta fil-ul din pc" scrie acolo sa dai click pentru a putea incarca video mai lungi de 15 minute, dai click, iti va cere sa alegi tara in care esti si sa scrii numarul tau, dupa ce ai ales tara, scrii numarul tau de telefon pe care va fi trimis un mesaj de la Google cu codul de activare, scrii codul de activare pe Youtube, si pe urma totul e rezolvat.
Vei putea incarca clipuri mai lungi de 15 minute!

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Vezi ca trebuie sa setezi ceva din setarile contului, ca sa poti uploada video-uri mai lungi de 10 minute, nu stiu unde exact, pentru ca nu pot intra pe youtube sa-ti spun acum, dar cauta ca stiu sigur ca se poate.
App, uite aici cel mai lung video de pe youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=04cF1m6Jxu8&feature=relmfu

| ombladon a răspuns:

Aia care pun X ore, sunt partenei youtube, tu poti pune maxim 15 minute

| imaqtpie a răspuns:

Ombladon are dreptate.