| Andreea_7580 a întrebat:

am si eu o nelamurire. Aparatul meu are camera de 10 megapixel.De ce atunci cand vreau sa editez o poza cu photoscape nu merge, imi da eroare si se stinge? happy E poza prea mare pentru acest program?

Răspuns Câştigător
| paffyxfairy a răspuns:

Nu e neaparat problema ca ai 10 megapixeli. Doar ca unele poze nu merg sau nu ai versiunea noua photoscape. Ar trebui sa ti-o iei pe cea noua si sa incerci, daca nu e problema pozei in nici un caz a aparatului. FUNDAA? big grin

1 răspuns:
| DizI a răspuns:

S-ar putea ca da deoarece unele poze de pe aparate nu merg in photoscape