| єℓєηα a întrebat:

Am si eu o porblema: de azi dimineata pc`ul meu se comporta ciudat, adica se tot blocheaza (in sensul ca nu mai merge -- se blocheaza si nu mai merge sa misc nici macar cursorul pe ecran)... Sunt nevoita sa ii dau restart din unitate. straight face L`am scanat sa vad daca are vreun virus, insa nu are.
Ce credeti ca trebuie sa fac? [-o< [fundita. love struck]

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Scaneaza-l ca poate ai virusi.Mai bine chemi pe cineva care se pricepe pentru ca vad ca nu ai minimul de cunostinte in calculatoare si sa nu faci vr-o prostie pe care sa o regreti.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul.

| VORTEX a răspuns:

Posibil sa fie probleme de la windows, incearca sa reinstalezi windows-ul.

| Mihaiwest a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-i schimbi Windows-ul! pot fi errori in sistem de la anumite aplicatii! incearca sa pui un windows curat fara programe pe el!
P.S: si la mine erau in trecut probleme din astea si mi-am pus un Windows XP SP3, se Updateaza automatwinking

| Monica_1290 a răspuns:

Eu l-am schimbat. Iati mousseul "A4TECH". Merge ca pe roate. Mi sa antamplar la fel ca si tie. O data la multi ani se invecheste mouseul, si nu mai merge fiindca se uzeaza da la atata folosit.