| deea857 a întrebat:

am si eu o problema. Am o problema cu telefonul, cand e blocat sa tot aprinde...ca si cand urmeaza sa ma sune cineva si pe urma se stinge la loc. Acest lucru se intampla foarte des, la fiecare 10-15 minute. Telefonu meu este Samsung galaxy fit gt-s5670. Va rog sa-mi raspundeti urgent. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca iti cade semnalul cand face asa. Daca esti in Cosmote, probabil asa e. Si mie mi se intampla. S-ar putea sa fie si din telefon, sa fie pe duca...

| deea857 explică (pentru anonim_4396):

Vaiii sper sa nu fie asa, ca telefonul nu e vechi, de cateva luni. Si nu sunt in Cosmote..pe Orange. Alte pareri? smug

1 răspuns: