| мαяdυк a întrebat:

am si eu o problema, de ceva timp cand deschid orice pagina cu internet explorer sau alt browser imi apare mesajul "message from webpage"este un virus? cum pot scapa de el desi am scanat pc cu norton antivirus.

2 răspunsuri:
| deewskk a răspuns:

Nu cred ca e un virus. asta inseamna mesaj de la pag de net sau pentru pagina de net.dar nu stiu ce sa faci...dar iti spun marti, 9 mai. promit.

| deewskk a răspuns:

Scz ca a durat atat. nu nu e un virus, stai linistita, ai prmt un messaj la pag de net.