| Anonymunon a întrebat:

am si eu o problema cu internet explorer cand vreau sa intru pe el nu imi desechide pagina imi zice Internet Explorer cannot display the webpage.

10 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Internet ai? Functioneaza?

| Anonymunon explică (pentru Zaygon):

Da am functioneaza.

| Zaygon a răspuns (pentru Anonymunon):

Verifica toate routerele daca ai mai multe. Verifica modemul. Daca ai router wireless verifica cu un mobil. Ai laptop sau desktop?

| Anonymunon explică (pentru Zaygon):

Am laptop dar deja m-am apucat sa reinstalez windows-ul.

| Zaygon a răspuns (pentru Anonymunon):

Ti-ai instalat driverele de la placa de retea? Ca sigur aia ii de vina.

| Anonymunon explică (pentru Zaygon):

Da toate driverele

| Zaygon a răspuns (pentru Anonymunon):

Nu mai stiu ce ar putea fi daca nu il am in fata. daca tot nu merge du-l la service.

| Anonymunon explică (pentru Zaygon):

Am reinstalat windows-ul si merge perfect

| Subasu_David_1995 a răspuns:

Poate daca iti iei Mozilla Firefox sau Google Chrome. Asa cred ca v-a functiona.

| Anonymunon explică (pentru Subasu_David_1995):

NU pot instala nici chrome nici mozila nici opera