| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema la cs.Am pe calculator cs 1.6 nonsteam si pe multe servere pe care intru se foloseste un limbaj nu prea frumos si as dori sa dezactivez chatul dar nu stiu cum. A-ti putea sa ma ajutati? Va roooog

3 răspunsuri:
| hiigee a răspuns:

Cand intri in joc scrii in consola hud_saytext 0 happy
daca vrei inapoi chatul scrii hud_saytext 1
funda?

| flame96 a răspuns:

Intra aici:
PGL.OneGame.Ro # Public Servers
este un server super! Nu se vorbeste uritwinking

| justforyou1234567 a răspuns:

Cand intri in joc scrii in consola hud_saytext 0
daca vrei inapoi chatul scrii hud_saytext 1 daca nu merge as pur sh simplu intra la setari si la configure password scrie 4$ty__chat_index4321 sh isi revine, sper ca am fost de folos big grinwave Bafta!