| DidiDea28 a întrebat:

Buna am si eu o rama foto Sony DPF-C800 si pun poze pe rama cu stikul si nu se vad si au format.JPG cum scrie in descriere ca trebuie dar nu se vad ma poate ajuta cineva sa imi spuna ce program sau cum sa pun pozele sa se poata vedea pe rama foto multumesc-

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Rama ta suport arezolutii de 800x600. Modifica rezolutia unei fotografii la 800x600 si vezi daca asa o vezi, pentru ca din cate stiu trebuie sa respecti rezolutia dispozitivului.
Desarca asta si modifica rezolutia:
http://www.softpedia.com/......izer.shtml