| madafla a întrebat:

Am si eu, sa zicem o mica/mare problema... De doua luni si jumatate mi-am schimbat localitatea de domiciliu. Am incercat sa imi actualizez profilul de hi5, modificand-ul la sectiunea localitate. Imi spune ca, codul postal este "invalid". As vrea sa stiu cum as putea sa rezolva "problemuta" aceasta... Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| cristina_4037 a răspuns:

Sa aflii codul postal de la acea localitate si apoi sa il introduci in baza de date de la hi5, il schimbi pe cel de acum ( spre ex: ai fost in bucuresti 7000, si acum esti in ploiesti pui care e acolo). Bafta.

1 răspuns:
| LORY a răspuns:

Codul postal il gasesti pe www.coduripostale.com;)