| morenaaa14 a întrebat:

am si eu un modem USB de la Orange dar mi-a expirat perioada contractuala si nu vreau sa o prelungesc.pot baga o cartela prepaid in modem pentru a avea net? Multumesc!

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă iei cartela de internet poți.Dar NU sim de telefon.Succes

| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti sa iti achizitionezi cartela Internet Prepay si sa o folosesti in modem, poti sa iti activezi una din optiunile disponibile de aici : http://www.orange.ro/internet-mobil/prepay/cartela-internet-prepay-ro.html

O zi buna,
Orange Helper

| morenaaa14 explică (pentru OrangeHelper):

Super! multumesc mult!

| nemesis1000 a răspuns:

Da, poti introduce un sim(cartela) prepay Orange, de asemenea poti decoda modemul(stickul) usb la un centru specializat, sa poti folosii orice sim : cosmote, Vodafone...