| LoveDreamsxdd a întrebat:

Am spart acum o jumatate de ora, display-ul la laptop Asus si l-am cumparat de la emag..am garantie,dar stiu ca nu se poate, fiindca l-am spart eu daca ma duc sa-l repar adica doar sa-mi schimbe display-ul si eu il montez acasa cam aprox. cat m-ar costa? Dau funda :*!

Răspuns Câştigător
| Malin_Cruceru_1991 a răspuns:

Undeva peste 200 in mod sigur.depinde pe cine gasesti si unde gasesti. evita displayurile second hand, macar sa stii ca iei ceva nou si in stare buna

2 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Depinde si ce display vrei in loc. Eu cred ca in jur de 200 de lei.

| pualmea a răspuns:

,daca e touch poate chiar 1000 lei non touch dar mai slabut 200-250 lei... Mediu 400-450 lei si bun cam cat ala touch